ДЕЧЈА НЕДЕЉА 2020.

Дечја недеља обележава се од 5. до 11. октобра, под слоганом Подељена срећа два пута је већа.Програм обележавања је прилагођен тренутној ситуацији и епидемији Covid 19.

Понедељак 5.10.

У склопу пријема првака у Дечји савез, ученици другог разреда праве и додељују беџеве „добродошлице“ за нову генерацију ђака првака .

Уторак 6.10.

Дружење са познатим спортистом из града биће организовано у 2 термина. За ученике четврог разреда у 11:30 и за ученике петог разреда у 13:30. Дружење ће се одвијати на отвореном терену код школе.

Среда 7.10.

Ученици трећег разреда, подељени у више група, посетиће Рисовачку пећину.Ученици старијих разреда у школском дворишту засадиће дрво.

Четвртак 8.10.

Ученици 6/4 и 7/5 заједно са својим наставником ликовне културе, посетиће малу галерију у Јадранској улици.

Петак 9.10.

Организовање акције солидарности прикупљања школског прибора који ће бити дониран деци из социјално угрожених породица.

Све време трајња дечије недеље, у холу школе биће поставка дечје изложбе ученика од 5-8 разреда на тему Covid 19.