ПРОЈЕКАТ УДРУЖЕЊА ПОСЛОВНИХ ЖЕНА СРБИЈЕ

Неколико година уназад Удружење пословних жена Србије организује активност “Дан девојчица у ИКТ” и позивају ученице седмог и осмог разреда да учествују у том њиховом пројекту. Ове године је ученица Даница Бујагић 8/3 учествовала у једној од активности које су због пандемије биле организоване онлајн. Даница је учествовала у виртуелном обиласку једне од фирми и разговору са власницом током обиласка и представљања фирме. Све је изведено преко Zoom-а. Координатор у нашој школи је била наставница Јелена Симић, уз несебичну помоћ наставнице Сање Павловић као информатичара. Све ово је било додатно интересантно нашој ученици јер планира да се бави информационим технологијама као својим занимањем. Наша школа ће са Удружењем наставити сарадњу и следеће године. Добили смо и захвалницу за учешће у пројекту.