НАШИ УСПЕСИ НА ФРАНЦУСКОМ

Ученица Јустина Теодосић 7/3 учествовала је на Међународном онлајн музичком фестивалу «Unité par diversité», одржаном у Молдавији. На фестивалу је учествовало преко деведесет кандидата који су певали на дванаест страних језика. Јустина је певала на француском језику и жири одушевила својим извођењем. Освојила је специјалну награду! Веома смо поносни! Браво Јустина! (Јустина од петог разреда учи француски код наст. Бојана Шаргића, а за такмичење ју је припремала наст. Лидија Недељковић)

Има још лепих вести за наше ђаке и наставнике француског језика.

Удружење професора француског језика послало нам је поруку следеће садржине:

Драге колеге,

Удружење професора француског језика Србије вам се захваљује на учешћу на нашем конкурсу поводом Европског дана језика. Рад ваших ученика је плод вашег рада на неговању француског језика и културе у школама и срединама у којима радите и живите. Такав успех захтева тимски рад са ученицима, сарадњу и подршку управе школе.