Још једна Дечја недеља је иза нас. У складу са овогодишњим мотом – „Нећу да бригам, хоћу да се играм“, ми смо се кроз игру подсетили дечјих права и обавеза. Имали смо низ активности у којима су учествовали наши ученици.
Понедељак, 3.10.2016. – Ученици 2. разреда су делили беџеве добродошлице ученицима 1. разреда.
Уторак 4.10.2016. – Спортски дан, игре некад и сад: Ученици нижих разреда су играли старе игре: труле кобиле, крајцарице, трка колица, арјачкиње барјачкиње, ћораве баке, школице, Јакове, где си.
Среда, 5.10.2016. – Ученици нижих разреда су гледали представу „Цврчак“ удружења Шарени сунцокрети из Београда.
Четвртак, 6.10.2016. – У Жућином паркићу је одржана је „Трка за срећније детињство“.Учествовали су сви разреди.
Петак, 7.10.2016. –У холу школе је одржан базар, на коме су деца продавала играчке, ручне радове и слаткише, а новац зарађен том приликом ће бити искоришћен за куповину наставних средстава и за хуманитарне сврхе.