ТРИБИНА “ГЛАСАМ ЗА ЖИВОТ”

У сарадњи са ОШ ,,Радојка Лакић“ из Београда наша школа узеће учешће у реализацији Програма превенције болести зависности под називом „Гласам за живот“, намењен ученицима основних и средњих школа, као и родитељима. Трибина под истим називом биће одржана у холу школе у четвртак 30.5.2019. у 11:30 за ученике oд петог до осмог разреда и њихове родитеље. Програм је бесплатан, а реализујуе га 40 ученика од 5.-8.разреда гостујуће школе (кроз игроказ шаљу поруку фаворизовања здравих стилова живота ), прим др Јелена Брковић, лекар из Специјалне болнице за болести зависности у Београду (говори о штетности злоупотребе наркотика, алкохола и дувана), самостална инспекторка Снежана Сандић, одељење за малолетничку делинквенцију УП Београд (говори о вези наркоманије и малолетничке делинквенције) и Милина Јанковић, клинички психолог Саветовалишта за младе Дома здравља Савски Венац (говори о проблемима у одрастању и подршци коју ученици имају на располагању).